FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

Wysyłka i dostawa

1Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Towary zamówione i opłacone w dni robocze przed godziną 16 zostają wysłane tego samego dnia. Wszystkie nasze przesyłki wysyłane są przez firmę GLS i dostarczane w przeciągu jednego dnia roboczego.
2Jakie są koszty dostawy?
Koszty dostawy na terenie Polski pokrywane są przez Hurom, klient nie ponosi kosztów związanych z przesyłką. Koszty przesyłek na terenie krajów Unii Europejskiej ustalane są indywidualnie z klientem.
3Czy istnieje opcja odbioru osobistego?
Zamówione wyciskarki można odebrać w każdym punkcie firmowym Hurom po uprzednim ustaleniu tej opcji ze sprzedawcą.
4Czy istnieje opcja odliczenia VAT-u?
Klienci biznesowi dokonujący zakupu w Polsce mogą w rozliczeniu odliczyć podatek Vat, firma Hurom wystawia fakturę niezbędną do uzyskania zwrotu podatku. Klienci dokonujący zakupu na terenie Unii Europejskiej zwolnieni są z podatku Vat pod warunkiem, że adres siedziby firmy jest taki sam jak adres wysyłki wyciskarki. Kwestie dotyczące podatku Vat należy skonsultować ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Opcje płatności oraz sposoby zamówienia

1Złożenie zamówienia
Aby zamówić wyciskarkę Hurom HW należy kliknąć „zamów,” wejść w zakładkę „koszyk” a następnie kliknąć w „złóż zamówienie”. Na ekranie pojawi się formularz zamówienia, oraz opcje płatności. Po wypełnieniu formularza oraz wyborze płatności należy kliknąć „złóż zamówienie”.

Zamówienia można również dokonać telefonicznie dzwoniąc por nr +48 44 711 15 10.
2Przelew bankowy
Aby dokonać płatności za pomocą przelewu bankowego należy wybrać opcję przelew bankowy i dokonać wpłaty bezpośrednio na konto bankowe, w tytule przelewu należy wpisać wyłącznie numer zamówienia. Zamówienie zostanie zrealizowanie po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie.

Dane rachunku do wpłat:
PGDUO Magdalena Pec
mBank
Numer rachunku IBAN PL83 1140 2004 0000 3802 7541 3681
Numer BICPLPWMBK
Rodzaj rachunku PLN
3Opłata za pobraniem
Przy zamówieniu należy wybrać opcję za pobraniem, kurier dostarczy paczkę natomiast klient jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za urządzenie do rąk kuriera. Klient nie ponosi dodatkowych kosztów za przesyłkę pobraniową.
4PayPal
Aby dokonać zakupu przez PayPal należy wybrać tę opcję płatności a następnie postępować według instrukcji.
5Karta Kredytowa
Aby dokonać zakupu kartą kredytową należy wybrać opcję PayPal, następnie postępować według instrukcji.
6Kod weryfikacyjny
Przy opcji płatności kartą posiadacz konta będzie poproszony o podanie 3-cyfrowego kodu weryfikacyjnego, który znajduje się na odwrocie karty.
7Informacje udostępniane firmie Hurom po złożeniu zamówienia.
Jedynie bank ma dostęp do poufnych informacji dotyczących karty kredytowej/debetowej. PayPal weryfikuje numer karty, kod oraz adres rozliczeniowy. Hurom Polska otrzymuje poniższe informacje:
Imię i nazwisko
Adres
Numer telefonu
Rodzaj zamówienia
Wszystkie informacje są traktowane poufnie.

Gwarancja, zwroty i reklamacje

1Jaki jest okres gwarancyjny?
Hurom HW w standardowej ofercie posiada 1 rok gwarancji na wszystkie części wyciskarki. Istnieje również możliwość przedłużenia okresu gwarancyjnego, w tym celu należy skontaktować się z oficjalnym dystrybutorem marki Hurom.
2Prawo do zwrotu zamówienia
Klient ma prawo rezygnacji z zamówienia w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Warunkiem uznania zwrotu jest posiadanie ważnego dowodu zakupu. Zwrot przysługuje na urządzenia nie używane, w oryginalnym opakowaniu. Klient jest odpowiedzialny za bezpieczne spakowanie urządzenia oraz ponosi koszty wysyłki.

Przed dokonaniem zwrotu należy skontaktować się ze sprzedawcą w celu uzgodnienia warunków zwrotu oraz wysyłki.
3Reklamacje
Jeśli klient jest nie zadowolony z jakości usług lub urządzenia oferowanych przez Hurom, ma prawo do złożenia zażalenia w formie pisemnej lub telefonicznej. Hurom zobowiązuje się do szybkiego rozwiązania problemu w przeciągu 7 dni roboczych od otrzymania zażalenia.

Kontakt

1Telefon i email
+48 447111510
info@hurompolska.pl
2Adres
Hurom Polska
ul. Piotrkowska 53k
26-300 Opoczno
3Siedziba firmy
Hurom Polska
ul. Piotrkowska 53k
26-300 Opoczno
4NIP
PL7681835375

Uzyskaj więcej informacji +48 447111510

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!