HUROM HW PRO

Poznaj pierwszą profesjonalną wyciskarkę do soków Hurom

WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA VS. SOKOWIRÓWKA

Czym się różnią?

Zarówno wyciskarka jak i sokowirówka mają za zadanie wyciskać sok, jednak sam proces wyciskania jak i efekt jest bardzo odmienny. W sokowirówce szybkoobrotowe ostrza rozdrabniają składniki na gładką masę, następnie masa ta jest poddawana sile odśrodkowej, która oddziela miąższ od soku za pomocą sitka. Ze względu na szybki proces rozdrabniania składniki są podgrzewane oraz utleniane, co zabija większość istotnych witamin, minerałów i enzymów. Sokowirówki są mniej wydajne, dlatego pulpa jest bardziej mokra a jakość soków kwestionowana.

Wyciskarki wolnoobrotowe są ciche, sam proces nie naraża soku na podgrzewanie, co zapewnia najwyższą jakość substancji odżywczych. Sok z wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HW jest żywym źródłem enzymów, witamin i minerałów.

PROFESJONALNA WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA

Główne zalety i korzyści

Wyciskarka wolnoobrotowa HW-SBE18 jest pierwszą profesjonalną wyciskarką renomowanej marki Hurom. Jej główną zaletą jest długotrwały czas pracy, dlatego idealnie pasuje do restauracji, kawiarni, barów, siłowni oraz wszystkich innych miejsc, gdzie klienci docenią soki pełne substancji odżywczych. Wyciskarkę HW zaprojektowano w oparciu o wieloletnie doświadczenie marki Hurom w produkcji domowych wyciskarek wolnoobrotowych jak i w prowadzeniu popularnego juice baru.

Zamiast 0,5 l misy Hurom pro posiada misę o pojemności 1 litra oraz mocny i trwały silnik pozwalający na długotrwałą i częstą pracę. Design ze stali nierdzewnej został laureatem prestiżowej nagrody Red Dot award.

WYBIERZ HUROM HW PRO


hurom-compleet-1
ZAMÓW ZOBACZ

Hurom HW Pro

8 190,00 PLN 4 900,00 PLN

Uzyskaj więcej informacji +48 447111510

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!