HUROM HW-SBE18 SPECYFIKACJA

Na czym polega wyjątkowość Hurom HW?

TRWAŁA I PONADCZASOWA STAL NIERDZEWNA


Najwyższej jakości materiały zapewniają higienę, trwałość oraz stabilizację. Oryginalny design nagrodzony przez Red Dot award doskonale wkomponuje się w każde miejsce.

POJEMNA 1 LITROWA MISA


Hurom professional wyposażona jest w misę o pojemności 1 litra, która umożliwia wyciskanie soku z większej ilości składników. Duży rozmiar misy podnosi efektywność pracy, przy wyciskaniu soku dla kilku osób nie ma potrzeby opróżniania jej w trakcie pracy. Dla porównania wyciskarki domowe wyposażone są w misę o pojemności 0,5l. Transparentna komora wsadowa umożliwia obserwację procesu oraz szybką reakcję w chwili zablokowania produktów.

MOCNY SILNIK


Profesjonalny silnik bezszczotkowy z funkcją zapobiegającą przegrzaniu zapewnia wielogodzinny i długotrwały czas pracy. Dla porównania, zamontowany w wyciskarkach domowych silnik pozwala na 30 minutowy czas pracy, natomiast silnik Hurom HW nie przegrzewa się nawet po 5-ciu godzinach (źródło Hurom H&R Center). Silnik w HW pro jest równie cichy jak silniki w wyciskarkach domowego użytku Hurom.

OPTYMALNA STRUKTURA WAŁKA ŚLIMAKOWEGO ORAZ SITA


Budowa i struktura wałka ślimakowego oraz sita zostały zoptymalizowane z myślą o kilkugodzinnym, ciągłym użytkowaniu. Ulepszony wałek ślimakowy efektywniej miażdży składniki zapobiegając blokowaniu ich w komorze wsadowej. Wyciskarka Hurom HW wyposażona jest w sito drobne przeznaczone do wyciskania twardych produktów oraz sito grube przeznaczone do wyciskania miękkich produktów. Harmonijna współpraca wałka ślimakowego oraz sita zapewniają przyjemność oraz płynność pracy.

SZCZOTKI OBROTOWE


Silikonowe szczotki obrotowe czyszczą misę w trakcie pracy urządzenia, idealnie mieszają sok wyciskany z kilku produktów oraz zapobiegają przepełnianiu się misy. Unikalna konstrukcja wirnika obrotowego ułatwia mieszanie gęstszych soków z dodatkiem bananów lub truskawek.

KONTROLA PULPY


Za pomocą opatentowanej manetki przygotujesz idealnie gładki sok lub gęste smoothie (z większą ilością miąższu).

PROSTA OBSŁUGA


Umieszczony w dogodnym miejscu włącznik oraz otwór wylotu pulpy podnosi jakość i wygodę podczas użytkowania w kafejkach i barach. Dodatkowym atutem jest wyświetlacz z kolorowymi diodami LED, który wskazuje status pracy urządzenia.

ŁATWY DOSTĘP


Wieloletnie doświadczenie marki Hurom pozwoliło na zaprojektowanie wyciskarki dopasowanej do potrzeb każdego użytkownika, dlatego otwór wylotu soku umieszczony jest pośrodku aby zapewnić dobry dostęp w każdym pomieszczeniu.

ZATYCZKA „NIEKAPEK” ORAZ TŁOCZEK


Zatyczka „niekapek” - zapewnia idealne połączenie składników podczas wyciskania soku oraz łatwiejsze czyszczenie.

Wyłącznie dla modelu HW - tłoczek z możliwością powieszenia zwiększa wygodę oraz higienę. W przypadku zablokowania składników delikatnie popycha je w stronę wałka ślimakowego.

Uzyskaj więcej informacji +48 447111510

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!